Kaunatas vidusskola


Go to content

Aktualitātes

Kaunatieši „Ar vilcienu uz muzeju”

Highslide JSKādā tumšā 10.oktobra rīta agrumā pie Kaunatas vidusskolas sHighslide JStāvēja autobuss, uz ko čalodami un žāvādamies gāja 9.a un 9.b klases skolēni. Kas gan viņiem būtu tik agri darāms? Viņus gaidīja piedzīvojums ar nosaukumu „Latgalīts Reigā brauc”. Kad tika saņemts piedāvājums skolēnu grupām piedalīties Latvenergo koncerna sociāli atbildīgajā projektā “ Kāp vilcienā un dodies iepazīt enerģētikas vēsturi Ķegumā un energoefektivitāti Jūrmalā!”, audzinātājas Ināra Paramonova un Marina Ameļčenkova piedāvāja to saviem audzināmajiem, un skolēni nolēma izmantot radušos iespēju.  Projekta ietvaros Latvijas skolēniem tika piedāvāts brauciens (turp vai turp-atpakaļ) ar vilcienu, piešķirot vilciena biļetēm 50% atlaidi, kā arī bezmaksas Enerģētikas muzeja Ķegumā vai Energoefektivitātes centra Majoros apmeklējums. Kaunatieši izvēlējās apmeklēt centru Majoros. Pašvaldība atbalstīja šo mērķi, nodrošinot ar transportu rīta agrumā uz dzelzceļa staciju un vakara vēlumā no stacijas uz Kaunatu.

Pusei skolēnu tas bija pirmais brauciens ar vilcienu, tāpēc, stāvot uz perona, pārējie dalījās savā pieredzē. Ceļš turp pagāja nemanot, kādam snauduļojot, kādam klausoties mūziku austiņās, jo „Pasažieru vilciens” nodrošina saviem klientiem bezmaksas wi-fi. Tuvojoties Rīgai, satraukums pieauga, jo gaidīja tālākais ceļš ar elektrovilcienu uz Majoriem. Highslide JSJūrmala sagaidīja diezgan neviesmīlīgi Highslide JS– ar vēju un sīku lietutiņu, bet Energoefektivitātes centrā apmeklētājus uzreiz ieskāva siltums un omulība, jo centra darbinieces jau bija sarūpējušas siltu tēju ar cepumiem, lai jaunie ceļotāji atžirgtu pēc neierasti agrā un tālā brauciena.

Pēc tējas ar apmeklētājiem iepazinās Anrijs, kurš vadīja ekskursijas pirmo daļu, rādot un atraktīvi iepazīstinot gan ar LED spuldzīšu izvēli, gan stāstot par telpu apsildi ar elektrības resursiem. Tāpat skolēni viņa vadībā uzzināja par jaunākajām tehnoloģijām šajā sfērā, Anrijs demonstrēja, kā darbojas viedā māja, kā strādā saules kolektors un citas iekārtas. Īpašu interesi raisīja Anrija stāstītais par elektromotociklu, kas varot bez uzlādes veikt apmēram 60 km, kā arī par elektrovelosipēdu un skuteri. Tad apmeklētājus savā ziņā pārņēma Rūta, iepazīstinot ar sadzīves tehnikas energoefektivitāti: te skolēni varēja padalīties savā pieredzē, ko no sadzīves tehnikas viņi izmanto mājās, kā taupīt elektoresursus. Intrigu raisīja piedāvājums uz indukcijas  plīts zem katliņa palikt 5 eiro naudaszīmi un tad saņemt to atpakaļ neskartu, kā arī iepazīt jaunākos sasniegumus mājas komforta nodrošināšanā: veļas mašīnas, ko var apstādināt mazgāšanas procesā, jaunos iRobotus. Kad nu informācijas bija iegūts daudz, pie darba Highslide JSķērās Anna Luīze, vedinot apmeklētājus pie viena galda, uz kura gan marinētu gurķi svilināja ar elektrību, gan raķetes no plastmasas pudelēm taisīja, gan uguni uz rokām varēja paturēt, gan arī ievilkt dūmus no kūpoša trauka, kā arī redzēt kvadrātainus dūmu apļus. Skolēnu acis tā vien dzirkstīja, kad no „Fairy” un šķidrā slāpekļa burbuļi pilēja uz rokām, kad plaukstās iegūlās ledus, kas dedzina.

Protams, ka visiem priekšnesumiem reiz pienāk gals, tā arī Energoefektivitātes centrā laiks mudināja doties tālāk. Rīgā jauniešus gaidīja brauciens ar tramvaju uz batutu paradīzi „Jump spice”, kur bija iespēja iepazīt, kā sportiski pavadīt brīvo laiku. Visiem draudzīgi lēkājot pa batutiem un cīkstoties porolonu baseinā, stunda aizritēja nemanot. Līdz vilcienam laiks aizritēja ātri, un jau atkal gaidīja ceļš, tikai šoreiz mājup ar iespaidiem. Ekskursijas laikā skolēni izbaudīja kompetenču pieeju praksē, jo tika gūtas praktiskas atziņas, kā pārvietoties ar sabiedrisko transportu, kā nopirkt e-talonu, kā taupīt elektrību savās mājās, kādus tehniskos jauninājumus ir iespējams iegādāties mājsaimniecībās, kā pārvietoties pa Rīgas ielām.


Highslide JS

Kaunatas vidusskolas sportistēm jaunas formas

Oktobra mēnesī skolā tika realizēts Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes inventāra un aprīkojuma iegādes projekts ’’Jaunu formu iegāde Kaunatas vidusskolas meitenēm”. Pateicoties šim projektam, Kaunatas vidusskola iegādājās 12 jaunas volejbola formas - T-kreklus, šortus un ceļgalu sargus.

Projektu sagatavoja skolēnu Domes pārstāve 12.a klases skolniece Daina  Kudravska.


Skolotāju diena Kaunatā

Highslide JSKad kļavas paliek sarkanas un kalendārā atšķiram oktobri, ir klāt Skolotāju diena – diena, kad tiek veltīts laiks pedagogu godināšanai, kad skolēni paši uzņemas iniciatīvu visu organizēt. Kaunatas vidusskolā šo pasākumu vada skolēnu Dome un atbalsta Vecāku padome. Šogad Domes darba vadīšana tika uzticēta 12.a klases skolniecei Dainai Kudravskai.

Pasākumu ievadīja ar skolotāju svinīgu ienākšanu zālē aplausu pavadībā. Tad pēc skaistiem ievadvārdiem vadītāji Līna Šlapakova un Armands Prančs sarīkoja nelielu viktorīnu skolotājiem, liekot pēc apraksta atpazīt savus kolēģus. Skolotāji saņēma skolēnu pašdarinātas piemiņas balvu ar uzrakstu „Zvaigznes nav jāmeklē tālu” un ziedus no pārējiem skolēniem. Viktorīnas jautājumi bija interesanti, jo uzsvēra aspektu, kā skolēni redz savus skolotājus ikdienā. Tika godināti arī skolotāji, kas jau ir devušies pelnītā atpūtā. Kad visi skolotāji bija saņēmuši savas balvas, skolas saimi uzrunāja esošā direktore Alīna Gendele un iepriekšējā direktore Skaidrīte Ūzuliņa, vēlot radošus panākumus visiem skolotājiem un izturību. Vienojās arī par sadarbības turpināšanu starpnovadu līmenī. Skolotājus sveica arī Kaunatas pašvaldības priekšsēdētājs Sergejs Bašmakovs un Vecāku padomes vadītāja Aija Fernandes un vecāku pārstāve Anna Ruhmane. Bija sagatavots arī muzikāls sveiciens akardeona izpildījumā, ko sniedza 10.a klases skolēns Inguss Sutins, un deja 5.-6.klases meiteņu izpildījumā.

Tad tikpat svinīgi skolotāji atstāja zāli, lai izbaudītu svētku sajūtu, bet uz mācību kabinetiem devās Domes pārstāvji un vecāko klašu skolēni, lai skaistajos svētkos novadītu stundas skolēniem. Kas zina, varbūt tieši šajā dienā kādu uzrunāja skolotāja profesija... Pēc skolas pasākuma skolotāju godināšana turpinājās novada pasākumā Silmalā, kur no Kaunatas vidusskolas īpaši tika aicinātas skolotājas Ingrīda Ūzulāne un Regīna Katkovska, kā arī tenisa pulciņa vadītājs Dainis Čudars, kuri par radošu un aktīvu darbību skolā tika apbalvoti ar Pateicības Rakstiem.


“Pasaules labāko ziņu diena” Kaunatas vidusskolā.

Highslide JSPirmdien, 25. septembrī, visos Latvijas reģionos Highslide JSnotika informatīvi izglītojoša akcija ilgtspējīgas attīstības un rīcības atbalstam “Pasaules labāko ziņu diena.”

 Akcija “Pasaules labāko ziņu diena” solidarizējās ar līdzīgām akcijām, kas todien notika vairāk nekā 50 Eiropas un pasaules valstīs. Akcija visas dienas garumā norisinājās 18 Latvijas pilsētās un apdzīvotās vietās – Rīgā, Balvos, Cēsīs, Liepājā, Gulbenē, Kuldīgā, Brocēnos, Rēzeknē, Ogrē, Iecavā, Līvānos, Kārsavas novadā, Rugāju novadā, Rēzeknes novadā  un arī Kaunatā.          

Akcijas norisē bija iesaistījusies Kaunatas vidusskolas 10. klases brīvprātīgo grupa. Dienas sākumā 10.klases skolnieces Ērika Peļņa un Linda Keisele iepazīstināja savus klasesbiedrus ar pašu veidoto plakātu un avīzi, kurā tika atspoguļoti ilgtspējīgās attīstības 7. mērķis t.i., Nodrošināt visiem piekļuvi uzticamai, ilgtspējīgai un mūsdienīgai enerģijai par pieejamu cenu.

Highslide JSPēcpusdienā notika informatīvi izglītojoša akcija ilgtspējīgas Highslide JSattīstības un rīcības atbalstam “Pasaules labāko ziņu diena.” Kaunatas vidusskolas brīvprātīgo grupa devās uzrunāt cilvēkus Kaunatas ielās, Kaunatas pagasta pārvaldē, ciema bibliotēkā par  akcijas nozīmi.

Pasākuma laikā iedzīvotājiem, pagasta pārvaldes darbiniekiem un ciema bibliotēkā tika nogādāta akcijas iniciatora Latvijā – biedrības “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” (LAPAS) izdotā avīze, kurā publicēti labās prakses stāsti attīstības sadarbības jomā Latvijā un pašu skolēnu  izstrādātā akcijas avīze, kas aicina ilgtspējīgi domāt un rīkoties.

Akcijas dalībniekus dienas garumā priecēja smaidīgi, atsaucīgi ielās un telpās sastaptie cilvēki un ,protams, sen gaidītā saulīte.

2017. gada 26. septembris                                    V. Podvinska


„Dzeja ir saule, kas visu dzīvu dara…”

Highslide JSŠāds moto ir šogad Dzejas dienām Kaunatas vidusskolā.Highslide JS Tradicionāli skolēni ne tikai iepazīstas ar dižgaru daiļradi, bet arī paši izmēģina savu roku dzejas mākslā. Arī šogad 5.-12.klašu skolēni savu skatījumu par rudeni, par dzīvi un mūžīgajām vērtībām, par skolu centās ietērpt vārsmās. Tad tās tika dažādi noformētas, lai ne tikai rotātu skolas gaiteņu sienas, bet arī ļautu pārējiem iepazīties ar, iespējams, jauniem talantiem. Dzejoļos gan izskan prieks par skolas gaitām, gan mazliet nostalģiskas atmiņas par vasaras brīvlaiku, gan arī par siltumu, ko spēj sniegt otrs cilvēks, par dzīves vērtību, par dzimtenes skaistumu, kas tikai kārtējo reizi apliecina, cik mēs esam dažādi. 2.-4.klases skolēni rakstīja dzejoļus par tēmu „Manas mājas”, kas tika prezentēti sākumskolas grupas pasākumā.

Visu mēnesi skolēniem un arī citiem interesentiem ir iespēja apmeklēt Novadpētniecības darbnīcu - muzeju skolotāju Staņislavas Inkinas un skolas bibliotekāres AllasHighslide JS Silovas vadībā un iepazīt Kaunatas Highslide JSdzejnieku daiļradi, kas aizsākas jau 20.gs.20.gados ar Meikula Apeļa (1901-1942) daiļradi. To turpina Andreja Vējāna, Konstantīna Medņa, Juliāna Butāna, Pētera Meikstuma, Viļa Dzērvinīka, Guntara Skudras devums latviešu dzejas pasaulē gan literārajā, gan latgaliešu valodā. Skolas foajē ir izvietota „Rudo kumeļu pauguru” īpašnieces un dzejnieces Jeļenas Stašules dzejoļi, kas ir veltīti Latgales rikšotājam. Daudzus viņas dzejoļus – „Latgales traģēdija”, „Pasta kučiera darbs”, „Arāji” u.c. - ir ilustrējis moldovu mākslinieks, zirgaudzētājs Konstantīns Kelešs no Lungas.

Ceturtdien, 14.septembrī, Kaunatā un Kaunatas vidusskolā viesojās dzejniece Līvija Liepdruviete, ar ko tikās 5.-8.klašu skolēni Kaunatas TN,  un dzejnieks, mūziķis grupā „Bez PVN” Guntis Rasims, ar ko tikās vidusskolēni skolas telpās. Skolēniem bija iespēja ne tikai klausīties dzeju autoru izpildījumā, ieklausīties viņu atziņās, bet arī uzdot jautājumus par dzejas ceļu īpatnībām, grūtībām un gandarījumu, ko sniedz apziņa, ka tavi vārdi spēj kādu saviļņot, liek aizdomāties, sasilda vai pamudina. Tāpat bija iespēja arī klausīties Jeļenas Stašules dzejoļus viņas meitas Kristīnes Stašules izpildījumā. Arī Kristīnes dzīve ir cieši savijusies ar ģimenes saimniecību „Rudie kumeļu pauguri”, tāpēc viņas izpildījumā apdzejotie zirgi ieguva konkrētas aprises, jo Kristīne papildināja dzejoļus ar stāstījumu par saviem lolojumiem.


Apmācību Programma Pusaudžu Vecākiem

„Ceļvedis, audzinot pusaudzi” (CAP)

Nereti tieši pusaudžu vecāki jūtas apmulsuši un nezina, kā veidot attiecības ar saviem pusaudžu vecuma bērniem. Vienā brīdī viņi jūtas gana pieauguši un neatkarīgi, lai patstāvīgi pieņemtu lēmumus, citā - apjukuši, nepārliecināti un vēlas saņemt vecāku palīdzību un atbalstu.

Lai sniegtu vecākiem izpratni par to, kas pusaudžiem šajā vecumposmā ir svarīgs, kas ar viņiem notiek un kā vecākiem veidot veiksmīgu sadarbību ar saviem bērniem, lai viņi kļūtu par nobriedušiem un veselīgiem pieaugušajiem, Rēzeknes novada pašvaldības Sociālā dienesta psiholoģe Ilona Žabo piedāvā apmeklēt apmācību programmu pusaudžu vecākiem "Ceļvedis, audzinot pusaudzi" (CAP).

Programma 10 nodarbībās aptver 10 tēmas:  

Ievads CAP programmā. 

Pusaudžu un vecāku tiesības, pienākumi un atbildība.

Vecāku un pusaudžu savstarpējās attiecības un komunikācija. 

Veselīgs dzīvesveids. 

Pusaudžu seksualitāte. 

Pusaudžu sociālās prasmes. 

Emociju pašregulācija. 

Disciplinēšana. 

Dzīves prasmes. 

Rūpes par sevi. 

Programmas mērķis ir sekmēt pozitīvu bērnu emocionālo attīstību, uzlabot vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, palīdzēt vecākiem labāk izprast savus bērnus un viņu vajadzības, palīdzēt mazināt bērnu uzvedības problēmas. Apmācību grupas dalībniekiem ir iespēja apgūt programmu, saņemot gan nepieciešamo teorētisko materiālu, gan arī praktiskās iemaņas. Programma ietver dažāda veida darbu grupās, dalīšanos pieredzē, kā arī mājasdarbus. 

Mērķauditorija: Šī programma ir paredzēta vecākiem, kuriem ir bērni vecumā  no 12-16 gadiem.

Vieta: tiks precizēta. 

Nodarbības notiks latviešu valodā. 

Pieteikšanās grupā līdz 2017.gada septembra beigām.

Lai pieteiktos grupas nodarbībām vai iegūtu papildus informāciju lūgums rakstīt uz e-pastu ilona.zabo@rzeknesnovads.lv vai zvanot pa tālruni  26191979.


“Krāsaini sapņi” rotā Kaunatas vidusskolu 1.septembrī

Highslide JSAr krāsainiem burbuļiem šogad sākās mācību gads Highslide JSKaunatas vidusskolā, simbolizējot pārmaiņas un gaidas, kas skar skolu un tās iemītniekus. Svinīgo pasākumu iezvanīja 12.klases skolēni(audzinātājs Edgars Teivāns), ievedot 9 pirmklasniekus skolas saimē(audzinātājas Guna Savicka un Evita Kairiša). Svinīgi visus dalībniekus un jo īpaši jauno skolas direktori Alīnu Gendeli sveica Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, Kaunatas pašvaldības vadītājs Sergejs Bašmakovs, Kaunatas draudzes prāvests Haralds Broks un skolas “krusttēvs”, Rēzeknes novada domes deputāts Staņislavs Šķesters, kā arī Kaunatas vidusskolas vecāku padomes pārstāvji Sandra un Ivo Sutini, vēlot panākumus un izturību jaunajā mācību gadā. Direktore, pirmo reizi uzrunājot skolas saimi, uzsvēra, ka visiem kopā jāturpina iesāktais veiksmes stāsts, novēlot izturību un pacietību.

Svētku gaisotni rotāja neskaitāmi ziepju burbuļi, radot gan rotaļīgu un pacilātu noskaņu, gan arī atgādinot, ka vasara ir beigusies un sācies jauns darba cēliens. Pirmās klases skolēni saņēma arī novada domes dāvanas jaunajam dzīves posmam, kas nu būs cieši saistīts ar Kaunatas vidusskolu.

Pēc svinīgā pasākuma notika fotografēšanās uz renovētajām skolas kāpnēm.


7.jūlijā Cēsu Pils parkā notika svinīga VII Latvijas Jaunatnes Olimpiādes atklāšana.

Kaunatas vidusskolas 12.klases skolniece Liāna Zeltiņa.

Viņa kļuva par Latvijas Jaunatnes Olimpiādes uzvarētāju meiteņu vienspēlēs. Ar rezultātu 4:2 finālā pieveica nosacīto spēles favorīti Diānu Afanasjevu (Preiļu novads). Ceturtdaļfinālā ar rezultātu 3:0  apspēlēja Auriku Pučkovsku (Rīga), bet pusfinālā ar rezultātu 4:1 apspēlēja Valēriju Mihailovu (Preiļu novads). Tas ir Liānas augstākais sasniegums karjerā.


Maijs Kaunatas vidusskolā

Highslide JSLai gan ražas novākšanas laiks ir septembrī, skolās Highslide JSmaijs ir laiks, kad gan skolēni, gan skolotāji, gan vecāki var uzskatāmi redzēt sava darba rezultātus. Tāpat maijā notiek daudzi pasākumi, kas saistīti gan ar valsts vēsturi, kā 4.maijs un 8.maijs, gan ģimeni – Mātes diena un Ģimenes diena, kā arī dažādas tikšanās ar ārpusskolas institūcijām.

Tā pēc Baltā galdauta svētkiem un ielu stafešu skrējiena 3.maijā, skolēni un skolotāji, kā arī pagasta iedzīvotāji atkal vienoti piedalījās piemiņas brīdī pie skolas un Brāļu kapos 8.maijā – Nacisma sagrāves dienā un Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienā. Klātesošos pie skolas uzrunāja vidusskolas novadpētniecības darbnīcas vadītāja Staņislava Inkina, uzsverot kara šausmas un zaudējumus un atgādinot, kādus upurus ir nesušas iepriekšējās paaudzes, lai mēs tagad varētu dzīvot miera apstākļos. Brāļu kapos vārds tika dots Kaunatas vidusskolas direktorei Skaidrītei Ūzuliņai un draudzes prāvestam Haraldam Brokam, kuri apliecināja visu vārdā cieņu kritušajiem par brīvību.

Nākošais pasākums bija uzreiz nākošajā dienā – 9.maijā -, kad skolēni 7.-12.klasei jau otro gadu piedalījās Eiropas eksāmenā par godu Eiropas dienai. Eksāmenu piedāvā ES māja, tajā katrs varēja pārbaudīt savas zināšanas par ES vēsturi un attīstību, institūcijām, Latvijas dalību ES, jauniešu iespējām, ikviena iedzīvotāja saikni ar Eiropas Savienību u.c. Eiropas diena Kaunatas vidusskolā saistās arī ar sporta zāles renovētā segumaHighslide JS atklāšanu – visi skolēni un skolotāji Highslide JSšajā dienā devās kopīgā ekskursijā uz sporta zāli un iesvētīja to, dejojot kopīgas rotaļdejas. Tā kā Kaunatā sporta zāle tiek nemitīgi noslogota ar dažāda vecuma pārstāvju fiziskajām aktivitātēm, tad renovētais, mūsdienu prasībām atbilstošais segums visus sajūsmināja.

Maija mēneša otrā svētdiena ir Māmiņu diena, tāpēc sestdien, 13.maijā, apsveikuši 9.un 12.klases skolēnus ar mācību posma noslēgumu Pēdējā zvana pasākumā, visi Kaunatas vidusskolas skolēni un skolotāji devās uz Kaunatas TN, kur notika koncerts par godu māmiņām. Uzstājās arī topošie Kaunatas skolēni no PII „Zvaniņš”, kā arī ciemiņi no Istalsnas, Nirzas un Pildas, kas priecēja ar saviem skaistajiem priekšnesumiem.

Turpinot iesākto darbu pētījumā par preventīvajiem pasākumiem alkohola jomā, lai aizkavētu alkohola pāragru lietošanu, 8.a un 8.b klases skolēni 16.maijā piedalījās ikgadējā anketēšanā un izteica savu viedokli gan par alkohola ietekmi, gan par tā lietošanas kaitīgumu. Skolā ieradās arī Probācijas dienesta pārstāves – vecākā probācijas speciāliste Anita Kairiša un probācijas speciāliste Karīna Ornicāne -, lai demonstrētu pusaudžiem filmu, kas ataino Cēsu audzināšanas iestādes nepilngadīgajiem ikdienu. Speciālistes turpināja iepriekšējā nedēļā uzsākto sarunu par to, cik atbildīgi sabiedrības priekšā ir pusaudži, kas jāņem vērā, respektējot likumu. Skolēniem bija iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes gan par Probācijas dienesta specifiku, gan par nepilngadīgo ikdienu, nonākot audzināšanas iestādēs, kas paredzētas nepilngadīgajiem likumpārkāpējiem.

Skolā šogad tiek realizēts arī projekts „Esi līderis!”, kas ļauj skolēniem iegūt profesionālās pilnveides apliecību „Uzņēmējdarbība” pēc 3 gadu apmācībām. Uz tikšanos tika aicināti 6.-8.klases skolēni, kur projekta attīstības vadītāja Elīna Laveiķe un asistente Baiba Valdmane iepazīstināja skolēnus ar projekta programmu, priekšrocībām un iespējām, kā arī izstāstīja par to, ko dara iesaistītie skolēni, kur var izmantot iegūtās zināšanas. Pēc prezentācijas skolēniem bija arī iespēja uzdot jautājumus.


Pēdējais zvans Kaunatas vidusskolā

Ja maijs daudziem saistās ar ziedoni, pavasari, tad 9.un 12.klases skolēniem šis mēnesis noslēdz nopietnu mācību un dzīves posmu. Highslide JSŠogad pēdējais zvans Kaunatas vidusskolasHighslide JS topošajiem absolventiem skanēja 13.maijā. Stāvot svinīgā līnijā, Kaunatas skolēni un skolotāji sagaidīja divdesmit 9.klases skolēnus ar audzinātāju Irēnu Selivončiku un desmit 12.klases skolēnus ar audzinātāju Birutu Potašovu.

Gaviļniekus svinīgi sveica skolas direktore Skaidrīte Ūzuliņa, pasakoties vecākiem par atbalstu šo gadu garumā,  un Kaunatas pašvaldības vadītājs Sergejs Bašmakovs. Tad tika dots vārds 8.un 11.klases skolēniem, kuri sveica ar skolas beigšanu un vēlēja izturību eksāmenos.  Sākumskolas skolēni bija sagatavojuši atraktīvu apsveikumu “ja Tu vari, dari tā”, kas bija patīkams pārsteigums lielajiem. Arī 9.un 12.klases skolēni pateicās skolotājiem un tehniskajam personālam par sniegto atbalstu un rūpēm. 9.klases skolēni bija sagatavojuši fragmentus no dažādām dejām, atvadoties no pamatskolas gadiem. Pēc tam sekoja atvadu fotosesija pie skolas.


Skolēnu autobusa maršruts Nr. 8-1 Kaunata – Rogs – Bukateņi – Dubuļi – Bukateņi – Rogs – Kaunata

1.reiss            

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

07:40

Rogs

07:44

Bukateņi

07:46

Dubuļi

07:55

Bukateņi

08:04

Rogs

08:06

Kaunata

08:10

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

 Otrdien

 Trešdien

 Piektdien

Atiešanas laiks

Pirmdien

Ceturtdien

Kaunata Rāznas iela 17

16:00

15:30

Rogs

16:04

15:34

Bukateņi

16:06

15:36

Dubuļi

16:15

15:45

Bukateņi

16:24

15:54

Rogs

16:26

15:56

Kaunata

16:30

16:00

 


Skolēnu autobusa maršruts Nr. 8-2 Kaunata – Malukšta – Škarjabi – Lipuški – Škarjabi - Malukšta – Kaunata

1.reiss                               

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

08:10

Malukšta

08:20

Škrjabi

08:23

Lipuški

08:25

Škrjabi

08:27

Malukšta

08:30

Kaunata

08:40

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

15:30

Malukšta

15:40

Škrjabi

15:43

Lipuški

15:45

Škrjabi

15:47

Malukšta

15:50

Kaunata

16:00


Skolēnu autobusa maršruts Nr.8-4

 Kaunata – Jaunsloboda – Skarbovka – Leiņi – Matuļi – Leiņi – Matuļi – Siļvestrina – Pakalni - Rundēni – Silvestrina – Matuļi – Leiņi - Skarbovka – Jaunsloboda – Kaunata

1.reiss           

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

07:35

Jaunsloboda

07:38

Skarbovka

07:40

Leiņi

07:42

Matuļi

07:47

Silvestrina

07:51

Pakalni

07:59

Rundēni

08:10

Silvestrina

08:25

Matuļi

08:29

Leiņi

08:33

Skarbovka

08:35

Jaunsloboda

08:37

Kaunata

08:40

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Otrdien

Trešdien

Piektdien

Atiešanas laiks

Pirmdien

Ceturtdien

Kaunata Rāznas iela 17

15:30

16:00

Jaunsloboda

15:33

16:03

Skarbovka

15:35

16:05

Leiņi

15:37

16:07

Matuļi

15:42

16:54

Silvestrina

15:46

16:16

Rundēni

16:01

16:31

Pakalni

16:12

16:42

Silvestrina

16:20

16:50

Matuļi

16:24

16:54

Leiņi

16:28

16:58

Skarbovka

16:30

17:00

Jaunsloboda

16:32

17:02

Kaunata

16:35

17:05


Griškānu pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruta

„Rēzekne - Rēzekne(ziemeļu raj.) – Janopole - Rēzekne -  Sprūževa – Ratnieki - Stoļerova- Sprūževa-Rēzekne”    autobusa kustības  grafiks

1.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Rēzekne Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

7.20

Rēzekne, Liepu iela

7.22

Rēzekne, Zilupes iela

7.25

Rēzekne, Jupatovkas iela

7.26

Rēzekne, Stacijas iela

7.27

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja

7.28

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 174a DUS Viada(pietura)

7.30

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 119b (pietura)

7.33

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 103 Hesburger (pietura)

7.36

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 61 Hotel REZEKNE (pietura)

7.40

Rēzekne, F.Varslavāna iela

7.42

Rēzekne, Kr.Barona iela

7.44

Janapoles stāvlaukums (pietura)

7.50-8.00

Staroščiki (pietura)

8.03

Zivju bāze (pietura)

8.06

Rēzekne, Kr.Barona iela

8.07

Rēzekne, Ludzas iela

8.10

Rēzekne, Rēznas iela

8.11

Rēzekne, Meža iela

8.12

Sprūževa, Parka iela,Griškānu PII

8.20

Sprūževa (pietura), centrālā iela

8.21

Jerošķina (pietura)

8.27

Rozeļmuiža

8.29

Ratnieki (pietura)

8.33

Stoļerova, Rēzeknes iela

8.38

(Rēznas pamatskola)

8.40

Sprūževa

9.00

Rēzekne, Meža iela

9.07

Rēzekne, Rēznas iela

9.08

Rēzekne, Liepu iela

9.09

Rēzekne Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

9.10

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Rēzekne Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

15.30

Rēzekne, Liepu iela

15.31

Rēzekne, Rēznas iela

15.32

Rēzekne, Meža iela

15.33

Sprūževa

15.40

(Rēznas pamatskola)

15.55

Stoļerova, Rēzeknes iela

15.53

Rozeļmuiža

16.03

Jerošķina (pietura)

16.08

Sprūževa (pietura), centrālā iela

16.14

Sprūževa, Parka iela,Griškānu PII

16.15

Rēzekne, Meža iela

16.19

Rēzekne, Rēznas iela

16.20

Rēzekne, Ludzas iela

16.21

Rēzekne, Kr.Barona iela

16.23

Zivju bāze (pietura)

16.24

Staroščiki (pietura)

16.27

Janapoles stāvlaukums (pietura)

16.30

Staroščiki (pietura)

16.33

Zivju bāze (pietura)

16.36

Rēzekne, Kr.Barona iela

16.37

Rēzekne, F.Varslavāna iela

16.39

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 61 Hotel REZEKNE (pietura)

16.41

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 103 Hesburger (pietura)

16.47

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 119b (pietura)

16.50

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 174a DUS Viada(pietura)

16.55

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja

16.57

Rēzekne, Stacijas iela

16.58

Rēzekne, Jupatovkas iela

16.59

Rēzekne, Zilupes iela

17.01

Rēzekne, Liepu iela

17.03

Rēzekne, Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

17.05

Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr.3-1 „Ratnieki - Sprukti - Stoļerova - Rozeļmuiža - Ratnieki”

1.reiss

2.reiss

Maršruta apraksts

(skolēnu uzņemšanas vietas laiks)

Maršruta

garums

ilgums

Ratnieki                7:20

Sprukti                  7:30

Stoļerova              7:40

Rozeļmuiža          7:45

Ratnieki                7:50

21 km

40 min.

Maršruta apraksts

(skolēnu uzņemšanas vietas laiks)

Maršruta

garums

ilgums

Ratnieki                14:40

Rozeļmuiža          14:45

Stoļerova              15:00

Sprukti                  15:10

Ratnieki                15:20

21 km

40 min.

Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr. 3-2 „Ratnieki-Janapole-Čornaja-Kaunata-Čornaja-Balbiši-Ratnieki”

1.reiss

2.reiss

Maršruta apraksts

(skolēnu uzņemšanas vietas un laiks)

Maršruta

garums

ilgums

Ratnieki                  7:50

Janapole                8:00

Čornaja                  8:15

Kaunata                 8:35

Čornaja                 8:50

Ratnieki                 9:10

56 km

1 st.

20 min.

Maršruta apraksts (skolēnu

uzņemšanas vietas un laiks)

Maršruta

garums

ilgums

Ratnieki                15:20

Čornaja                 15:30

Kaunata                16:00

Čornaja                 16:25

Janapole                16:40

Ratnieki                16:50

56 km

1 st.

25 min.

Skolēnu autobusa maršruts Kaunata – Lipuški – Maltas mūzikas skola – Lipuški - Dubuļi – Kaunata

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

14:15

Lipuški

14:30

Malta

14:50 (pienāk)

Malta

18:35 (atiet)

Lipuški

18:55

Dubuļi

19:20

Kaunata

19:35

 


Back to content | Back to main menu