Kaunatas vidusskola


Go to content

Aktualitātes

Paldies hokeja klubam „Dinamo Rīga”!

Highslide JSSports Kaunatas vidusskolēnu dzīvē ir gan veselīgs Highslide JSdzīvesveids, gan atpūta, gan hobijs, gan iespēja izpausties. Tāpēc vidusskolas dzīvē ir ne tikai skolas līnijas, kur apsveic sportistus par sasniegumiem novadā un republikā, ne tikai goda stends, kur izvietot iegūtos kausus un goda rakstus, bet arī regulāri braucieni uz hokeja spēlēm Rīgā. Šoreiz, 16.novembrī, kaunatieši saņēma iespēju vērot KHL spēles klātienē, pateicoties kluba padomes priekšsēdētājam Jurim Savickim un padomes valdes loceklim Zigmāram Priedem. Mācību ekskursiju ar transportu atbalstīja arī Kaunatas pašvaldības priekšsēdētājs Sergejs Bašmakovs.

Tā nu ceturtdien aktīvākie un centīgākie skolēni pēc stundām devās uz Rīgu un skatījās spēli, juta līdzi, fotografējās ar Jurčiku un baudīja sporta atmosfēru. Entuziasmu nemazināja arī garais ceļš turp – atpakaļ, jo piektdien visi bija skolā un dalījās ar iespaidiem.


Patriotisma mēnesis Kaunatas vidusskolā

Nekas neiepriecina labāk dzimšanas dienā kā dāvana, kas gatavota pašu rokām, domājot par gaviļnieku. Tā nu Latvijas dzimšanas dienai Kaunatā skolēni gatavojās laicīgi, veidojot gan sarkanbaltsarkanu karodziņu rotājumus, gan kolāžu „Mēs mīlam Tevi, Latvija!” ar skaistākajām Latvijas vietām, gan gatavojoties apsveikuma koncertam.

Skolā notika virkne dažādu pasākumu visām vecuma grupām, lai pēc iespējas spilgtāk izjustu, ko tad nozīmē būt savas zemes patriotam. Ne tikai mācību stundās skolotāji uzsvēra Latvijas likteņgaitas kā caurviju tēmas, bet arī ārpusklases pasākumos skolēni tika iesaistīti dažādās aktivitātēs. Vēstures skolotājai Ingrīdai Ūzulānei parasti novembris saistās ar konkursu „Mana Latvija” gan skolā, gan novadā. Arī šogad skolēniem bija iespēja demonstrēt savu erudīciju valsts vēstures un dārgumu pārzināšanā. Vidusskolēniem bija iespēja 8.novembrī arī tikties ar NATO pārstāvjiem – galveno seržantu Deividu Korneli un virsseržantu Džeimsu Potskai –, kas stāstīja par miera misijas iespējām, kā arī par prasībām pret kareivjiem fiziskās sagatavotības ziņā. Novadpētniecības darbnīcas vadītāja Staņislava Inkina visu mēnesi gaidīja apmeklētājus ar ekspozīciju par Kaunatas absolventiem, kuru darbs saistīts ar valsts un tās pilsoņu aizsardzību: ugunsdzēsējiem, karavīriem, policistiem, zemessargiem. Pie tam 5.-6.klases varēja piedalīties individuālajā konkursā „Ko var uzzināt skolas muzejā?”.

Sākumskolas skolēni jau vairākus gadus pēc kārtas piedalās ierindas skatē, ko vērtē Zemessardzes kaprālis Guntis Klīdzējs, direktore un TN vadītāja. Svinīgi ģērbušies, mazie soļotāji 10.novembrī rādīja māku turēt ierindas soli, kā arī izpildīt dažādas komandas, ko vadīja ārpusklases darba organizatore Eļa Astiča. Pa to laiku vidusskolas zēni sacentās, kurš tad ir stiprākais un veiklākais „Lāčplēsis” skolā, noskaidrojot to ar dažādiem spēka un izveicības vingrinājumiem sporta zālē. Beidzoties mācību nedēļai, dalība dažādos pasākumos tomēr nebeidzās, jo daudzi jaunieši aktīvi iesaistās Kaunatas jauniešu centra „Buras” darbībā, ko vada Ligita Jokste. Šogad bija īpašs pasākums, ko apmeklēja arī vietējie skolotāji un skolēni, tas bija gan lāpu gājiens, gan tikšanās ar virsseržantu Edgaru Jokstu – Bogdanovu, gan kopīga maltīte karavīru stilā.

Mūsu tautas vēsture visos šos gadsimtus ietver arī senākas tautas tradīcijas, kas vēl aizvien ir populāras un gaidītas. Viena no tādām ir Mārtiņdienas tirgus. Vienmēr ir aktīvi „pārdevēji”, kas čakli gatavojas tirgum cepot, veidojot, lipinot, līmējot, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk pircēju. Šim pasākumam bieži vien piepalīdz vecāki, satuvinoties ar bērniem kopējās aktivitātēs. Ir daudz arī aktīvu „pircēju”, kuri nevarēja vien sagaidīt 9.novembri, kad varēja nogaršot vietējā tirgus delikateses un iegādāties kādus oriģinālus darinājumus vai piedalīties kādā loterijā.

Tā, laikam plūstot „kā smiltīm caur pirkstiem”, pienāca 17.novembris, kad visi Kaunatas vidusskolas skolēni svinīgi devās uz TN zāli, lai sagaidītu Latvijas dzimšanas dienu. Pasākumu ievadīja sākumskolas kora uzstāšanās un valsts himna, pēc kuras visus klātesošos uzrunāja Kaunatas pašvaldības vadītājs Sergejs Bašmakovs un skolas direktore Alīna Gendele. Pēc tam skolas saime varēja izbaudīt gan tautas deju kolektīva sniegumu, gan dejotājas Alises Frolovas uzstāšanos, gan ģitāristu dziesmu, gan Mūzikas skolas audzēkņu  - Kaspara Bačkura, Enijas Kuzminskas, Ingusa Sutina – sniegumu un novērtēt, kā jaunie mākslinieki ir auguši. Tāpat visus priecēja māsu Dainas un Lauras Kudravsku dziesma. Priekšnesumus noslēdza apbalvošanas ceremonija, kuras laikā diplomus par 1.un 2.vietu skolas konkursā „Mana Latvija” saņēma 9.a klases komandas, par 3.vietu – 8.a klase. Par izcilāko 5.-6.klašu konkursā tika atzīta  Ieva Sutina kā 1.vietas ieguvēja, 2.vietu ieguva Kaspars Bačkurs, bet 3.vietu Maria Vaļuma-Talkiu. Par 1.vietu ierindas skatē tika apbalvota 4.a klase, par 2.vietu – 4.b klase, bet par 3.vietas ieguvēju kļuva 1.ab klase. Kā arī visi uzzināja skolas Lāčplēša vārdu 2017.gadā – tas ir 12.a klases skolnieks Kaspars Potašovs.

Noslēgumā visiem bija iespēja noskatīties videoklipa par Kaunatas vidusskolu pirmizrādi, kas turpmāk būs pieejams visiem vidusskolas mājaslapas viesiem.


Draudzīgā Aicinājuma balva Kaunatas vidusskolai

Highslide JSVidzemes koncertzālē „Cēsis” 2017.gada  15.novembrī jau septīto reizi notika Draudzīgā Aicinājuma fonda skolu reitinga balvu pasniegšana Latvijas labākajām skolām.

Šogad konkursā apbalvojumam bija nominēta 51 skola. Skolas tiek vērtētas četrās kategorijās - ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas un specializētās skolas, tajā skaitā tehnikumi, arodvidusskolas un mūzikas skolas. Pēc skolēnu gūtajiem rezultātiem centralizētajos eksāmenos vērtē piecus mācību priekšmetus - latviešu valodu, matemātiku, angļu valodu, dabas zinības (bioloģija, fizika, ķīmija), vēsturi un skolas kopvērtējumā, kā arī skolu izaugsmi gan mācību priekšmetos, gan kopvērtējumā. Arī Kaunatas vidusskola šogad saņēma uzaicinājumu piedalīties balvas pasniegšanas ceremonijā, jo tika nominēta kā labākā lauku vidusskola nominācijā “Izaugsme matemātikā”. Kopējā reitinga tabulā Kaunatas vidusskola ierindojās 15.vietā starp Latvijas lauku vidusskolām. Atzinības rakstu un grāmatu matemātikas skolotājiem saņēma skolotāja Biruta Potašova.

Pasākumu ievadīja pasākuma iniciators un organizators, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas atjaunotājs un ilggadējs vadītājs, DA fonda dibinātājs un vadītājs Jānis Endele ar vārdiem: “Izcili skolēni atrodami katrā skolā, bet ne visur ir izcili skolotāji, kas var palīdzēt attīstīties talantiem. Tikai strādājot tandēmā izciliem skolēniem un izciliem skolotājiem, iespējams gūt panākumus.” Tika nolasīta arī eksprezidenta Valda Zatlera vēstule, kurā viņš uzsver ne tikai to, ka valsts bagātība ir cilvēki, bet arī to, ka ir ļoti svarīgs viņu paveiktais darbs. Dalībniekiem bija ne tikai iespēja godināt savus kolēģus, priecāties par sasniegto, bet arī baudīt Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņu sniegumu.

Highslide JSDRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA FONDA SKOLU REITINGS

Nominācija: KOPVĒRTĒJUMS

25 labākās skolas

Lauku vidusskolas

1   Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola  7.067 
2   Babītes vidusskola  6.690 
3   Špoģu vidusskola  6.684 
4   Pilsrundāles vidusskola  6.564 
5   Andreja Upīša Skrīveru vidusskola  6.555 
6   Ugāles vidusskola  6.351 
7   Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola  6.344 
8   Salienas vidusskola  6.225 
9   Vaboles vidusskola  6.223 
10   Suntažu vidusskola  6.211 
11   Ezernieku vidusskola 6.183
12   Rudzātu vidusskola 6.139
13   Mārupes vidusskola  6.138 
14   Augstkalnes vidusskola  6.090 
15   Kaunatas vidusskola  6.089 
16   Ķekavas vidusskola  6.046 
17   Zvejniekciema vidusskola  5.995 
18   Uzvaras vidusskola  5.952 
19   Jaunpils vidusskola  5.946 
20   Ādažu vidusskola  5.915 
21   Salas vidusskola  5.869 
22   Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa vidusskola  5.847 
23   Jumpravas vidusskola  5.757 
24   Nītaures vidusskola  5.693 
25   Aglonas vidusskola  5.631 
 

Novada skolu sadraudzības pasākums „Domā, dari, izdari!” Kaunatas vidusskolā

Highslide JSPiektdien, 3.novembrī, Kaunatas vidusskolā norisinājās Highslide JSnovada pasākums „Domā, dari, izdari!”, kas pulcēja Kaunatas, Nautrēnu un Maltas vidusskolēnus. Jauniešus, vispirms izvadāja nelielā ekskursijā pa skolu, iepazīstinot ar mācību telpām, sporta zāli, aktu zāli. Pasākuma mērķis bija iepazīt citu skolu jauniešus, kopīgi piedaloties jautrā un atraktīvā orientēšanās spēlē jauktu grupu sastāvā. Sacensību laikā skolēniem bija jāatrod skolas vistālākos un nepamanāmākos nostūrīšus un jāizpilda visi uzdevumi tajos. Izmeklējot visu skolu no trešā stāva līdz pat jaunajai sporta zālei, jaunieši veiksmīgi izpildīja visus uzdevumus, tādus kā dziesmas vārdu sacerēšana par Kaunatas vidusskolu, kaulu atpazīšana cilvēka ķermenī, dejas kustību izdomāšana haotiskas mūzikas pavadījumā un citi. Sacensību nolikumā arī tika veiktas izmaiņas – šogad bija Highslide JSjāsameklē kabineti pēc fotogrāfijām, uzdevumi vairāk balstījās uz radošo domāšanu, tika atļauts apmeklēt arī skolas internātu un pildīt uzdevumu tajā. Pēc tam ātrākajām komandām bija brīvais laiks līdz apbalvošanas ceremonijai, kura laikā varēja gan tuvāk sadraudzēties, gan vairāk pastāstīt katram par savu skolu.

Pēc uzvarētāju paziņošanas notika diskotēka, bija iespēja iemūžināt mirkli pie krāsainās fotosienas, padzert tēju un nobaudīt garšīgo pīrāgu, augļus.

Pateicamies Maltas vidusskolai un Nautrēnu vidusskolai par aktīvu dalību mūsu pasākumā! Ciemiņu skaits no šīm skolām pārsniedza 30 skolēnus.  Pateicamies Kaunatas vidusskolas direktorei Alīnai Gendelei par sagādāto cienastu un atļauju pasākuma laikā izmantot visu skolu!

Skolēnu pašpārvaldes pārstāve Līna Šlapakova no 10.a klases un Sanita Kuzminska no 11.a klases


Kaunatas vidusskolēni viesojas Gaismas pilī.

Highslide JSCeļš uz Rīgu kaunatiešiem nav pirmoreiz zem kājām, betHighslide JS trešdien, 1.novembrī, tas veda uz Latvijas Nacionālo bibliotēku. Tur skolēniem pastāstīja par bibliotēkas iespējām, kā un kur var izmantot bibliotēkā glabājamās grāmatas, kā var izmantot audio un video nodaļu, kā jaunieši var pavadīt laiku bibliotēkā lietderīgi. Tā, piemēram, skolēni un studenti var iesaistīties dažādās aktivitātēs nodaļā „-15+”, kur rīko ne tikai ar grāmatām un bibliotēku saistītus pasākumus, bet arī tādus, kuru tēmas iesaka paši jaunieši. Tāpat katrs var piedalīties akcijā „Mana mīļākā grāmata”, šo izdevību izmantoja arī Kaunatas vidusskolas skolēni.

Pēc interesantās ekskursijas pa moderni arhitektēto Gaismas pili, ceļš veda uz Vecrīgu, kur skolēni apskatīja gan smalkos jūgendstila Highslide JSnamus, kas vilina ar formu bagātību un dekorativitāti, gan Vecpilsētas senās ēkas, kas vēl saglabājušas gadsimtu elpu, gan Saeimas ēku, kur notiek daļa no valsts dzīves. Jauniešiem likās intereses vērts  veids, kā senatne plūstoši pāriet tagadnē, kā vecais bruģis kalpo vēl aizvien, kā līdzās viduslaicīgai baznīcai darbojas mūsdienīgs restorāns.

Garās pastaigas vainagoja Dailes teātra apmeklējums – šoreiz skolēni noskatījās režirora Dž. Džilindžera komēdiju „Reāli sliktie puiši” 2 daļās. Izrāde vēsta par ģimeni, kurai kā sniegs uz galvas rodas grūtības divu pēkšņi atbraukušu brāļu veidā. Katram brālim ir savas problēmas, kas pasniegtas ar izsmalcinātu humoru. Vienlaikus jaunieši varēja arī novērtēt, kādi pārbaudījumi gaida aktiera profesijas izvēles gadījumā.

Paldies skolotājai Marijai Mukānei un Irēnai Selivončikai par ekskursijas organizēšanu!Rudens svētki Kaunatas vidusskolā

Highslide JSVienam rudens saistās ar bagātīgu ražu, citam ar lapu krāsu Highslide JSkrāšņumu, vēl kādam ar lietu, bet 1.a klasei šogad rudens ir zīmīgs ar to, ka ir pirmais rudens skolā. Tāpēc skolotāja Guna Savicka 31.oktobrī aicināja arī skolēnu vecākus piedalīties pasākumā, kur bērni jau rādīja, ko ir sagatavojuši par rudeni, ko ir iemācījušies.

Skolēni deklamēja latviešu tautasdziesmas par rudeni, rudens skaistumu, atbildēja uz jautājumiem par rudens krāsām, rudens dārzeņiem, gājputniem un rudens apģērbu. Tad gāja rotaļās un cienājās ar gardumiem, ko bija sarūpējušas mammas no rudens veltēm: tur bija gan ābolkūka, gan ķiršu kompots, gan rabarberu dzēriens, gan citi našķi par rudens tēmu.

Vecākiem bija iespēja gan pavērot savus bērnus skolas vidē, gan redzēt veiktos darbiņus mācību stundās. Bērniem atkal bija jūtams vecāku atbalsts un interese par viņu skolas gaitām. Tāpat varēja kaut ko pajautāt audzinātājai par skolā notiekošo.


Labs darbiņš, kas padarīts!

Highslide JSVienmēr ir gandarījuma sajūta pēc laba darba padarīšanas,Highslide JS īpaši, ja to veic visi kopā. Šogad Labo darbu nedēļa Kaunatas vidusskolā notika 16.-20.10., kuras laikā skolēni tika aicināti atbalstīt līdzcilvēkus, darboties sabiedrības labā un vairot palīdzēšanas kultūru Latvijā. Skolēnu Dome mudināja visus atmodināt sevi labiem darbiem, parādīt, cik viegla, patīkama un aizraujoša var būt palīdzības sniegšana ,un cik tā ir nozīmīga līdzcilvēkiem.

Atsevišķas klases pieteicās veikt labos darbiņus Kaunatas pagasta teritorijā, piemēram, 4.a b klase- grābt lapas Kaunatas draudzes baznīcas dārzā, 5.a klase- darbojās Kaunatas 1. bibliotēkā un palīdzēja sašķirot sanesto makulatūru, 3.a klase – palīdzēja pensionētajai skolotājai Eleonorai Pedānei salikt malku, 1.a klase-plastmasas maisos lasīja atkritumus Kaunatas teritorijā. Bet 7.a klase izvēlējās popularizēt veselīgas ēšanas paradumus un 20.oktobra 3.stundas laikā cienāja sākumskolas skolēnus ar dārzeņiem un augļiem. Pārējo klašu skolēni saulainajā piektdienā pirms brīvlaika draudzīgi uzkopa skolas teritoriju, nogrābjot bagātīgo lapu birumu, kas saules staros vizēja kā zelts – atvadas no Rudens. Lai nezaudētu mundrumu, visapkārt skanēja jautra mūzika, bija pieejama karsta tēja. Bija patīkami noraudzīties gan uz tīro teritoriju, gan uz darba darītājiem, kas visi kopā kā bišu saime steidza sakopt savu vidi pirms ziemas.


Deju virpulis Kaunatā

20.oktobrī Kaunatā tautas deju virpulī satikās  Ludza, Balvi un Rēzeknes novads. Rēzeknes novadu pārstāvēja Dricānu (vad. Silvija Bokta) un Kaunatas (vad. Alla Silova) vidusskolu 9.-12. kl. kolektīvi, Kaunatas TN JDK “Rasa”( vad. Alla Silova), Ludzu - Ludzas novada Bērnu un Jauniešu centra TDK “Žeperi” (vad.  Sarmīte Stapule) un Balvus – Balvu valsts ģimnāzijas TDK “Purenīte”(vad. Lūcija Bukša).

Koncerta programmā tika parādītas XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku deju lieluzveduma “MĀRAS ZEME” repertuāra dejas, pašu vadītāju iestudētās, dejotāju un skatītāju iecienītākās dejas. Skatītājiem bija iespēja vērot deju daudzveidību, latgaliešu tautas tērpa krāšņumu un bagātību.

Priekš Kaunatas vidusskolas dejotājiem tā bija pirmā uzstāšanās vidusskolas vecuma grupā. Kolektīva mērķis ir piedalīties XII  Latvijas skolu jaunatnes  Dziesmu un Deju svētkos 2020 gadā. Lai viņiem veicās!

Koncerts pildījās ar skatītāju aplausiem, smaidiem, pozitīvām emocijām, labvēlīgām, asprātībām un laipnību kolektīvu prezentēšanas, apdāvināšanas laikā, ar dejotāju jestrajiem deju soļiem, sirsnīgo  Kaunatas vidusskolas direktores Alīnas Gendeles  uzrunu.

Liels paldies pasākuma atbalstītājiem: Rāznas nacionālā parka biedrībai, vecākiem, skolotājiem, pīrāgu cepējiem, zāles noformētājiem,  Kaunatas pastāvīgajiem skatītājiem un pašiem dejotājiem.

Kaunatas vidusskolas TDK vad. A. Silova


Kaunatieši „Ar vilcienu uz muzeju”

Highslide JSKādā tumšā 10.oktobra rīta agrumā pie Kaunatas vidusskolas sHighslide JStāvēja autobuss, uz ko čalodami un žāvādamies gāja 9.a un 9.b klases skolēni. Kas gan viņiem būtu tik agri darāms? Viņus gaidīja piedzīvojums ar nosaukumu „Latgalīts Reigā brauc”. Kad tika saņemts piedāvājums skolēnu grupām piedalīties Latvenergo koncerna sociāli atbildīgajā projektā “ Kāp vilcienā un dodies iepazīt enerģētikas vēsturi Ķegumā un energoefektivitāti Jūrmalā!”, audzinātājas Ināra Paramonova un Marina Ameļčenkova piedāvāja to saviem audzināmajiem, un skolēni nolēma izmantot radušos iespēju.  Projekta ietvaros Latvijas skolēniem tika piedāvāts brauciens (turp vai turp-atpakaļ) ar vilcienu, piešķirot vilciena biļetēm 50% atlaidi, kā arī bezmaksas Enerģētikas muzeja Ķegumā vai Energoefektivitātes centra Majoros apmeklējums. Kaunatieši izvēlējās apmeklēt centru Majoros. Pašvaldība atbalstīja šo mērķi, nodrošinot ar transportu rīta agrumā uz dzelzceļa staciju un vakara vēlumā no stacijas uz Kaunatu.

Pusei skolēnu tas bija pirmais brauciens ar vilcienu, tāpēc, stāvot uz perona, pārējie dalījās savā pieredzē. Ceļš turp pagāja nemanot, kādam snauduļojot, kādam klausoties mūziku austiņās, jo „Pasažieru vilciens” nodrošina saviem klientiem bezmaksas wi-fi. Tuvojoties Rīgai, satraukums pieauga, jo gaidīja tālākais ceļš ar elektrovilcienu uz Majoriem. Highslide JSJūrmala sagaidīja diezgan neviesmīlīgi Highslide JS– ar vēju un sīku lietutiņu, bet Energoefektivitātes centrā apmeklētājus uzreiz ieskāva siltums un omulība, jo centra darbinieces jau bija sarūpējušas siltu tēju ar cepumiem, lai jaunie ceļotāji atžirgtu pēc neierasti agrā un tālā brauciena.

Pēc tējas ar apmeklētājiem iepazinās Anrijs, kurš vadīja ekskursijas pirmo daļu, rādot un atraktīvi iepazīstinot gan ar LED spuldzīšu izvēli, gan stāstot par telpu apsildi ar elektrības resursiem. Tāpat skolēni viņa vadībā uzzināja par jaunākajām tehnoloģijām šajā sfērā, Anrijs demonstrēja, kā darbojas viedā māja, kā strādā saules kolektors un citas iekārtas. Īpašu interesi raisīja Anrija stāstītais par elektromotociklu, kas varot bez uzlādes veikt apmēram 60 km, kā arī par elektrovelosipēdu un skuteri. Tad apmeklētājus savā ziņā pārņēma Rūta, iepazīstinot ar sadzīves tehnikas energoefektivitāti: te skolēni varēja padalīties savā pieredzē, ko no sadzīves tehnikas viņi izmanto mājās, kā taupīt elektoresursus. Intrigu raisīja piedāvājums uz indukcijas  plīts zem katliņa palikt 5 eiro naudaszīmi un tad saņemt to atpakaļ neskartu, kā arī iepazīt jaunākos sasniegumus mājas komforta nodrošināšanā: veļas mašīnas, ko var apstādināt mazgāšanas procesā, jaunos iRobotus. Kad nu informācijas bija iegūts daudz, pie darba Highslide JSķērās Anna Luīze, vedinot apmeklētājus pie viena galda, uz kura gan marinētu gurķi svilināja ar elektrību, gan raķetes no plastmasas pudelēm taisīja, gan uguni uz rokām varēja paturēt, gan arī ievilkt dūmus no kūpoša trauka, kā arī redzēt kvadrātainus dūmu apļus. Skolēnu acis tā vien dzirkstīja, kad no „Fairy” un šķidrā slāpekļa burbuļi pilēja uz rokām, kad plaukstās iegūlās ledus, kas dedzina.

Protams, ka visiem priekšnesumiem reiz pienāk gals, tā arī Energoefektivitātes centrā laiks mudināja doties tālāk. Rīgā jauniešus gaidīja brauciens ar tramvaju uz batutu paradīzi „Jump spice”, kur bija iespēja iepazīt, kā sportiski pavadīt brīvo laiku. Visiem draudzīgi lēkājot pa batutiem un cīkstoties porolonu baseinā, stunda aizritēja nemanot. Līdz vilcienam laiks aizritēja ātri, un jau atkal gaidīja ceļš, tikai šoreiz mājup ar iespaidiem. Ekskursijas laikā skolēni izbaudīja kompetenču pieeju praksē, jo tika gūtas praktiskas atziņas, kā pārvietoties ar sabiedrisko transportu, kā nopirkt e-talonu, kā taupīt elektrību savās mājās, kādus tehniskos jauninājumus ir iespējams iegādāties mājsaimniecībās, kā pārvietoties pa Rīgas ielām.


Skolēnu autobusa maršruts Nr. 8-1 Kaunata – Rogs – Bukateņi – Dubuļi – Bukateņi – Rogs – Kaunata

1.reiss            

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

07:40

Rogs

07:44

Bukateņi

07:46

Dubuļi

07:55

Bukateņi

08:04

Rogs

08:06

Kaunata

08:10

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

 Otrdien

 Trešdien

 Piektdien

Atiešanas laiks

Pirmdien

Ceturtdien

Kaunata Rāznas iela 17

16:00

15:30

Rogs

16:04

15:34

Bukateņi

16:06

15:36

Dubuļi

16:15

15:45

Bukateņi

16:24

15:54

Rogs

16:26

15:56

Kaunata

16:30

16:00

 


Skolēnu autobusa maršruts Nr. 8-2 Kaunata – Malukšta – Škarjabi – Lipuški – Škarjabi - Malukšta – Kaunata

1.reiss                               

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

08:10

Malukšta

08:20

Škrjabi

08:23

Lipuški

08:25

Škrjabi

08:27

Malukšta

08:30

Kaunata

08:40

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

15:30

Malukšta

15:40

Škrjabi

15:43

Lipuški

15:45

Škrjabi

15:47

Malukšta

15:50

Kaunata

16:00


Skolēnu autobusa maršruts Nr.8-4

 Kaunata – Jaunsloboda – Skarbovka – Leiņi – Matuļi – Leiņi – Matuļi – Siļvestrina – Pakalni - Rundēni – Silvestrina – Matuļi – Leiņi - Skarbovka – Jaunsloboda – Kaunata

1.reiss           

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

07:35

Jaunsloboda

07:38

Skarbovka

07:40

Leiņi

07:42

Matuļi

07:47

Silvestrina

07:51

Pakalni

07:59

Rundēni

08:10

Silvestrina

08:25

Matuļi

08:29

Leiņi

08:33

Skarbovka

08:35

Jaunsloboda

08:37

Kaunata

08:40

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Otrdien

Trešdien

Piektdien

Atiešanas laiks

Pirmdien

Ceturtdien

Kaunata Rāznas iela 17

15:30

16:00

Jaunsloboda

15:33

16:03

Skarbovka

15:35

16:05

Leiņi

15:37

16:07

Matuļi

15:42

16:54

Silvestrina

15:46

16:16

Rundēni

16:01

16:31

Pakalni

16:12

16:42

Silvestrina

16:20

16:50

Matuļi

16:24

16:54

Leiņi

16:28

16:58

Skarbovka

16:30

17:00

Jaunsloboda

16:32

17:02

Kaunata

16:35

17:05


Griškānu pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruta

„Rēzekne - Rēzekne(ziemeļu raj.) – Janopole - Rēzekne -  Sprūževa – Ratnieki - Stoļerova- Sprūževa-Rēzekne”    autobusa kustības  grafiks

1.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Rēzekne Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

7.20

Rēzekne, Liepu iela

7.22

Rēzekne, Zilupes iela

7.25

Rēzekne, Jupatovkas iela

7.26

Rēzekne, Stacijas iela

7.27

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja

7.28

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 174a DUS Viada(pietura)

7.30

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 119b (pietura)

7.33

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 103 Hesburger (pietura)

7.36

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 61 Hotel REZEKNE (pietura)

7.40

Rēzekne, F.Varslavāna iela

7.42

Rēzekne, Kr.Barona iela

7.44

Janapoles stāvlaukums (pietura)

7.50-8.00

Staroščiki (pietura)

8.03

Zivju bāze (pietura)

8.06

Rēzekne, Kr.Barona iela

8.07

Rēzekne, Ludzas iela

8.10

Rēzekne, Rēznas iela

8.11

Rēzekne, Meža iela

8.12

Sprūževa, Parka iela,Griškānu PII

8.20

Sprūževa (pietura), centrālā iela

8.21

Jerošķina (pietura)

8.27

Rozeļmuiža

8.29

Ratnieki (pietura)

8.33

Stoļerova, Rēzeknes iela

8.38

(Rēznas pamatskola)

8.40

Sprūževa

9.00

Rēzekne, Meža iela

9.07

Rēzekne, Rēznas iela

9.08

Rēzekne, Liepu iela

9.09

Rēzekne Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

9.10

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Rēzekne Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

15.30

Rēzekne, Liepu iela

15.31

Rēzekne, Rēznas iela

15.32

Rēzekne, Meža iela

15.33

Sprūževa

15.40

(Rēznas pamatskola)

15.55

Stoļerova, Rēzeknes iela

15.53

Rozeļmuiža

16.03

Jerošķina (pietura)

16.08

Sprūževa (pietura), centrālā iela

16.14

Sprūževa, Parka iela,Griškānu PII

16.15

Rēzekne, Meža iela

16.19

Rēzekne, Rēznas iela

16.20

Rēzekne, Ludzas iela

16.21

Rēzekne, Kr.Barona iela

16.23

Zivju bāze (pietura)

16.24

Staroščiki (pietura)

16.27

Janapoles stāvlaukums (pietura)

16.30

Staroščiki (pietura)

16.33

Zivju bāze (pietura)

16.36

Rēzekne, Kr.Barona iela

16.37

Rēzekne, F.Varslavāna iela

16.39

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 61 Hotel REZEKNE (pietura)

16.41

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 103 Hesburger (pietura)

16.47

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 119b (pietura)

16.50

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 174a DUS Viada(pietura)

16.55

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja

16.57

Rēzekne, Stacijas iela

16.58

Rēzekne, Jupatovkas iela

16.59

Rēzekne, Zilupes iela

17.01

Rēzekne, Liepu iela

17.03

Rēzekne, Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

17.05

Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr.3-1 „Ratnieki - Sprukti - Stoļerova - Rozeļmuiža - Ratnieki”

1.reiss

2.reiss

Maršruta apraksts

(skolēnu uzņemšanas vietas laiks)

Maršruta

garums

ilgums

Ratnieki                7:20

Sprukti                  7:30

Stoļerova              7:40

Rozeļmuiža          7:45

Ratnieki                7:50

21 km

40 min.

Maršruta apraksts

(skolēnu uzņemšanas vietas laiks)

Maršruta

garums

ilgums

Ratnieki                14:40

Rozeļmuiža          14:45

Stoļerova              15:00

Sprukti                  15:10

Ratnieki                15:20

21 km

40 min.

Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr. 3-2 „Ratnieki-Janapole-Čornaja-Kaunata-Čornaja-Balbiši-Ratnieki”

1.reiss

2.reiss

Maršruta apraksts

(skolēnu uzņemšanas vietas un laiks)

Maršruta

garums

ilgums

Ratnieki                  7:50

Janapole                8:00

Čornaja                  8:15

Kaunata                 8:35

Čornaja                 8:50

Ratnieki                 9:10

56 km

1 st.

20 min.

Maršruta apraksts (skolēnu

uzņemšanas vietas un laiks)

Maršruta

garums

ilgums

Ratnieki                15:20

Čornaja                 15:30

Kaunata                16:00

Čornaja                 16:25

Janapole                16:40

Ratnieki                16:50

56 km

1 st.

25 min.

Skolēnu autobusa maršruts Kaunata – Lipuški – Maltas mūzikas skola – Lipuški - Dubuļi – Kaunata

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

14:15

Lipuški

14:30

Malta

14:50 (pienāk)

Malta

18:35 (atiet)

Lipuški

18:55

Dubuļi

19:20

Kaunata

19:35

 


Back to content | Back to main menu