Kaunatas vidusskola


Go to content

Autobusu maršruti un laika plānojums skolēnu pārvadašana

 

Highslide JSSkolēnu autobusa maršruts Nr. 8-1 Kaunata – Rogs – Bukateņi – Dubuļi – Bukateņi – Rogs – Kaunata

Skolēnu autobusa maršruts Nr. 8-1 Kaunata – Rogs – Bukateņi – Dubuļi – Bukateņi – Rogs – Kaunata

 

1.reiss

2.reiss

 

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

07:40

Rogs

07:44

Bukateņi

07:46

Dubuļi

07:55

Bukateņi

08:04

Rogs

08:06

Kaunata

08:10

Maršruts

Atiešanas laiks

Otrdien Trešdien Piektdien

Atiešanas laiks

Pirmdien Ceturtdien

Kaunata Rāznas iela 17

16:00

15:30

Rogs

16:04

15:34

Bukateņi

16:06

15:36

Dubuļi

16:15

15:45

Bukateņi

16:24

15:54

Rogs

16:26

15:56

Kaunata

16:30

16:00

     
 

Highslide JSSkolēnu autobusa maršruts Nr. 8-2 Kaunata – Malukšta – Škarjabi – Lipuški – Škarjabi - Malukšta – Kaunata

Skolēnu autobusa maršruts Nr. 8-2 Kaunata – Malukšta – Škarjabi – Lipuški – Škarjabi - Malukšta – Kaunata

 

1.reiss

2.reiss

 

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

08:10

Malukšta

08:20

Škrjabi

08:23

Lipuški

08:25

Škrjabi

08:27

Malukšta

08:30

Kaunata

08:40

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

15:30

Malukšta

15:40

Škrjabi

15:43

Lipuški

15:45

Škrjabi

15:47

Malukšta

15:50

Kaunata

16:00

     
 

Highslide JSSkolēnu autobusa maršruts Nr.8-4  Kaunata – Jaunsloboda – Skarbovka – Leiņi – Matuļi – Leiņi – Matuļi – Siļvestrina – Pakalni - Rundēni – Silvestrina – Matuļi – Leiņi - Skarbovka – Jaunsloboda – Kaunata Skolēnu autobusa maršruts Nr.8-4

 Kaunata – Jaunsloboda – Skarbovka – Leiņi – Matuļi – Leiņi – Matuļi – Siļvestrina – Pakalni - Rundēni – Silvestrina – Matuļi – Leiņi - Skarbovka – Jaunsloboda – Kaunata

 

1.reiss

2.reiss

 

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

07:35

Jaunsloboda

07:38

Skarbovka

07:40

Leiņi

07:42

Matuļi

07:47

Silvestrina

07:51

Pakalni

07:59

Rundēni

08:10

Silvestrina

08:25

Matuļi

08:29

Leiņi

08:33

Skarbovka

08:35

Jaunsloboda

08:37

Kaunata

08:40

Maršruts

Atiešanas laiks

Otrdien Trešdien Piektdien

Atiešanas laiks

Pirmdien Ceturtdien

Kaunata Rāznas iela 17

15:30

16:00

Jaunsloboda

15:33

16:03

Skarbovka

15:35

16:05

Leiņi

15:37

16:07

Matuļi

15:42

16:54

Silvestrina

15:46

16:16

Rundēni

16:01

16:31

Pakalni

16:12

16:42

Silvestrina

16:20

16:50

Matuļi

16:24

16:54

Leiņi

16:28

16:58

Skarbovka

16:30

17:00

Jaunsloboda

16:32

17:02

Kaunata

16:35

17:05

     
 

Highslide JSGriškānu pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruta „Rēzekne - Rēzekne(ziemeļu raj.) – Janopole - Rēzekne -  Sprūževa – Ratnieki - Stoļerova- Sprūževa-Rēzekne” autobusa kustības  grafiks Griškānu pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruta

„Rēzekne - Rēzekne(ziemeļu raj.) – Janopole - Rēzekne -  Sprūževa – Ratnieki - Stoļerova- Sprūževa-Rēzekne” autobusa kustības  grafiks

 

1.reiss

2.reiss

 

Maršruts

Atiešanas laiks

Rēzekne Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

7.20

Rēzekne, Liepu iela

7.22

Rēzekne, Zilupes iela

7.25

Rēzekne, Jupatovkas iela

7.26

Rēzekne, Stacijas iela

7.27

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja

7.28

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 174a DUS Viada(pietura)

7.30

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 119b (pietura)

7.33

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 103 Hesburger (pietura)

7.36

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 61 Hotel REZEKNE (pietura)

7.40

Rēzekne, F.Varslavāna iela

7.42

Rēzekne, Kr.Barona iela

7.44

Janapoles stāvlaukums (pietura)

7.50-8.00

Staroščiki (pietura)

8.03

Zivju bāze (pietura)

8.06

Rēzekne, Kr.Barona iela

8.07

Rēzekne, Ludzas iela

8.10

Rēzekne, Rēznas iela

8.11

Rēzekne, Meža iela

8.12

Sprūževa, Parka iela,Griškānu PII

8.20

Sprūževa (pietura), centrālā iela

8.21

Jerošķina (pietura)

8.27

Rozeļmuiža

8.29

Ratnieki (pietura)

8.33

Stoļerova, Rēzeknes iela

8.38

(Rēznas pamatskola)

8.40

Sprūževa

9.00

Rēzekne, Meža iela

9.07

Rēzekne, Rēznas iela

9.08

Rēzekne, Liepu iela

9.09

Rēzekne Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

9.10

Maršruts

Atiešanas laiks

Rēzekne Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

15.30

Rēzekne, Liepu iela

15.31

Rēzekne, Rēznas iela

15.32

Rēzekne, Meža iela

15.33

Sprūževa

15.40

(Rēznas pamatskola)

15.55

Stoļerova, Rēzeknes iela

15.53

Rozeļmuiža

16.03

Jerošķina (pietura)

16.08

Sprūževa (pietura), centrālā iela

16.14

Sprūževa, Parka iela,Griškānu PII

16.15

Rēzekne, Meža iela

16.19

Rēzekne, Rēznas iela

16.20

Rēzekne, Ludzas iela

16.21

Rēzekne, Kr.Barona iela

16.23

Zivju bāze (pietura)

16.24

Staroščiki (pietura)

16.27

Janapoles stāvlaukums (pietura)

16.30

Staroščiki (pietura)

16.33

Zivju bāze (pietura)

16.36

Rēzekne, Kr.Barona iela

16.37

Rēzekne, F.Varslavāna iela

16.39

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 61 Hotel REZEKNE (pietura)

16.41

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 103 Hesburger (pietura)

16.47

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 119b (pietura)

16.50

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 174a DUS Viada(pietura)

16.55

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja

16.57

Rēzekne, Stacijas iela

16.58

Rēzekne, Jupatovkas iela

16.59

Rēzekne, Zilupes iela

17.01

Rēzekne, Liepu iela

17.03

Rēzekne, Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

17.05

     
 

Highslide JSRēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr.3-1 „Ratnieki - Sprukti - Stoļerova - Rozeļmuiža - Ratnieki”

Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr.3-1 „Ratnieki - Sprukti - Stoļerova - Rozeļmuiža - Ratnieki” 

 

1.reiss

2.reiss

 

Maršruta apraksts

Maršruta

(skolēnu uzņemšanas vietas laiks)

garums

ilgums

Ratnieki                7:20

21 km

40 min.

Sprukti                  7:30

Stoļerova              7:40

Rozeļmuiža          7:45

Ratnieki                7:50

Maršruta apraksts

Maršruta

(skolēnu uzņemšanas vietas laiks)

garums

ilgums

Ratnieki                14:40

21 km

40 min.

Rozeļmuiža          14:45

Stoļerova              15:00

Sprukti                  15:10

Ratnieki                15:20

     
 

Highslide JSRēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr. 3-2 „Ratnieki-Janapole-Čornaja-Kaunata-Čornaja-Balbiši-Ratnieki”

Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr. 3-2 „Ratnieki-Janapole-Čornaja-Kaunata-Čornaja-Balbiši-Ratnieki”

 

1.reiss

2.reiss

 

Maršruta apraksts

Maršruta

(skolēnu uzņemšanas vietas un laiks)

garums

ilgums

Ratnieki                  7:50

56 km

1 st. 20 min.

Janapole                8:00

Čornaja                  8:15

Kaunata                 8:35

Čornaja                 8:50

Ratnieki                 9:10

Maršruta apraksts 

Maršruta

(skolēnu uzņemšanas vietas un laiks)

garums

ilgums

Ratnieki                15:20

56 km

1 st. 20 min.

Čornaja                 15:30

Kaunata                16:00

Čornaja                 16:25

Janapole                16:40

Ratnieki                16:50

     
 

Highslide JSSkolēnu autobusa maršruts Kaunata – Lipuški – Maltas mūzikas skola – Lipuški - Dubuļi – Kaunata

Skolēnu autobusa maršruts Kaunata – Lipuški – Maltas mūzikas skola – Lipuški - Dubuļi – Kaunata 

   
 

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

14:15

Lipuški

14:30

Malta

14:50 (pienāk)

Malta

18:35 (atiet)

Lipuški

18:55

Dubuļi

19:20

Kaunata

19:35

   

Back to content | Back to main menu